loader

Pronájem, Restaurace, 160m2 - Brno- město

Masarykova, Brno

Pronájem, Restaurace, 160m2 - Brno- město

Pronájem zavedené restaurace o rozloze 160 m2 v 1. PP domu v centru města na frekventované ulici. Celá nemovitost byla v roce 2003 kompletně rekonstruovaná, kdy v daném roce byla nově vybudovaná i restaurace která zhruba před rokem prošla kompletní rekonstrukcí. V rámci kompletní rekonstrukce byl mimo jiné instalován nový topný a klimatizační systém na bázi tepelných čerpadel, což vedlo k 50 % úspory elektrické energie. Po celou dobu byl prostor vždy užíván stávajícím nájemcem, který prostory užíval jako restauraci. Výhodou je tedy zaběhnutý provoz s vytvořenou klientelou. Prostory jsou v současné připraveny k předání a pokračování tak v provozu novým nájemcem.
Vybavení interiéru včetně kuchyně je majetkem stávajícího nájemce, kdy tento movitý majetek je stávající nájemce přípraven nabídnout k odkoupení novému nájemci.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Cena:61 242 Kč za měsíc2 592 EUR za měsíc
Poznámka:K ceně + DPH +zálohy na služby a energie (cca.16.000, -Kč + DPH/měsíc - včetně elektrické energie, která se požívá k vytápění a chlazení, vodného a stočného ) + vratná kauce + provize RK
Evidenční číslo:BK141534
KategorieRestaurace
LokalitaMasarykova, Brno
OkresBrno-město
Plocha užitná160 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Umístění objektuCentrum obce
Datum nastěhování11. říjen 2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Výtahne

Nemovitost na mapě

Alena Pittnerová

Prodávající makléř

Alena Pittnerová
Tel.: +420 777 517 043
pittnerova.alena@allriskreality.cz

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.