loader

Činžovní domy - Vysoké Mýto

header_vysoke_myto

Nabízíme k prodeji středně velký činžovní dům přímo u Litomyšlské brány v centru města na ulici Tůmova ve Vysokém Mýtě.

Dům je třípodlažní, částečně podsklepený, byl postaven v roce 1926. Objekt je v dobrém, udržovaném stavu. I když byl dům v průběhu času postupně rekonstruován, v rámci dnešních standardů a modernizace je nutné hlavně interiéry kompletně zrekonstruovat.

Vysoke_myto1Vysoke_myto2Vysoke_myto3

V domě jsou k dispozici dvě bytové jednotky a dalších 5 místností o celkové ploše 290 m2. V přízemí se nachází bytová jednotka 3+1 o užitné ploše 86 m2, jedna místnost 20 m2 a hlavní chodba. Byt má navíc další vchod z ulice, kde je k dipozici i výloha. V prvním nadzemní podlaží je bytová jednotka 2+1 s užitnou plochou 88 m2 a dvě další samostatné místnosti 29,5 m2 a 15 m2. Ve třetím nadzemním podlaží jsou další dvě samostatné místnosti 31,7 m2 a 22 m2 a dvě využitelné půdy. Celková plocha parcely je 396 m2, z toho zahrada je 190 m2. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě.

Vysoke_myto4Vysoke_myto5Vysoke_myto6

Vysoke_myto7Vysoke_myto8Vysoke_myto9

Poloha domu a jeho dispoziční řešení skýtá velký potenciál řešení. Lze ho využít na bydlení, ubytování, restauraci, kavárnu, ordinaci, obchod, podnikaní, sídlo firmy nebo i různou kombinaci daných činností.

Poloha objektu nabízí nadstandardní dopravní obslužnost, občanskou vybavenost a výbornou dostupnost do centra i blízkého okolí Vysokého Mýta autem, MHD, pěšky i na kole.

Vysoke_myto10Vysoke_myto11Vysoke_myto12

V případě zájmu Vám poskytnu bližší Informace a rád dům ukážu. Zajistíme i případné financování naším hypotečním specialistou.

Zobrazit nabídku

 

Navrat_Realman

Petr Návrat

regionální manažer

Telefon: +420 725 293 467

navrat.petr@allrisk.cz