loader

Kariéra

Jste zkušený realitní makléř, a chcete se posunout dál? Chcete kariérně růst a získávat nové zkušenosti? Pokud je vaše odpověď pokaždé ano, jste na správném místě.

Hledáme partnery, kteří se s námi budou podílet na nejzajímavějších projektech v realitním byznysu se zaměřením na výkup a zpětný leasing nemovitostí.

5Proč začít s námi pracovat?

Jsme naprostá špička v oboru napříč Českou republikou. Díky tomu vám můžeme nabídnout mimořádně atraktivní kariérní a provizní systém včetně vybudování pasivního příjmu.

Stojí za námi 17 let zkušeností v oboru, které vám rádi předáme, abyste se stali těmi nejlepšími.  Provozujeme síť kanceláří po celé republice, pro vaši práci tedy můžeme nabídnout i vlastní reprezentativní zázemí. Získejte s námi finanční nezávislost, flexibilní pracovní dobu, atraktivní formy podpory (např. služební vůz nebo profesionální marketingovou podporu) a v neposlední řadě jedinečné firemní akce a teambuildingy.

Co bude vaší odpovědností?

 • budete oficiálním zástupcem fondu
 • kompletně zaštítíte celý projekt výkupů nebo oddlužení nemovitostí
 • aktivní vyhledávání klientů
 • zprostředkování prodeje vykoupených nemovitostí
 • rozvoj spolupráce s našimi obchodními partnery a spolupracujícími subjekty
 • Budete úzce spolupracovat s vedením společnosti a regionálním manažerem, kterým se časem můžete stát i vy.

   

  Jdu do toho

  Jaké byste měl/a mít zkušenosti?

  Prokazatelnou zkušenost a praxi na pozici realitního makléře alespoň 3 roky. Praxe v nákupech nemovitostí výhodou. Výbornou znalost realitního trhu, právní, stavební a daňové minimum v realitách. Velmi dobré komunikační a argumentační schopnosti, samostatnost a časovou flexibilitu. Cílevědomost a orientace na výsledek. Asertivní, proaktivní přístup, znalost MS Office a řidičský průkaz skupiny B.

   

  S kým spojíte vaše síly?

  S Realitním  & investorským fondem, který byl založený s cílem oddlužení a výkupu nemovitostí. Spolupracujeme s nejlepšími kapacitami v oboru nemovitostí, financí a práva, nabízíme jedinečné služby s komplexními produktovými řadami. 

  Naším významným akcionářem je silná a stabilní skupina Allrisk, a.s., díky které máme k dispozici nadstandardní finanční kapitál a profesionální zázemí. Již potřetí v řadě společnost Allrisk, a.s. získala ocenění nejvyšším ratingem AAA a k dnešnímu dni má v portfoliu téměř 200 000 spokojených klientů.

  Kdo bude stát za vašimi zády?

   

  Bez názvu (175 × 175 px) (5)

   

  Člen správní rady Tomáš Kedzior, který působí na realitním trhu od roku 2005 a posledních 10 let se specializuje přímo na oddlužení a výkupy nemovitostí.

   

   

   

  kresta_rifas_onas

   

  Předseda správní rady Ing. Michal Kresta. Pohybuje na realitním trhu od roku 2007 a postupně se vypracoval na ředitele realitní sítě pro celou Českou republiku.

   

   

   

  tesak_rif

   

  CEO pro Slovenskou republiku. Na finančním a realitním trhu působí od roku 2002 a je garantem projektu pro celou Slovenskou republiku.

   

   

   

   

  Chcete nás poznat lépe? Podívejte se na video níže

   

  V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat: