loader

Nemovitosti zatížené dluhy

Jak to funguje u nemovitosti zatížené dluhy?jak_to_funguje_jpeg

Pokud hledáte východisko z vašich finančních potíží, nabízíme vám rychlé a spolehlivé řešení.

Nezáleží na tom, zda jde o horší platební morálku, hrozí exekuce nebo byla nařízena dražba. Vždy klademe důraz na řešení ke spokojenosti klienta, a proto vaši nemovitost raději zachráníme, než prodáme.

Posouzení případu probíhá v těchto krocích:

Krok č. 1:  Posouzení finanční situace a rozbor pohledávek

Odborně posoudíme vaši finanční situaci, provedeme rozbor dluhů, zjistíme skladbu věřitelů, určíme prioritu jednotlivých pohledávek, vyhodnotíme výše vyčíslených úroků a smluvních pokut. Vše potřebné za vás zařídíme na základě plné moci.

Krok č. 2:  Vyhodnocení reálné tržní ceny nemovitosti

V rámci řešení situace je nutné znát reálnou tržní cenu nemovitosti. Ta se stanovuje na základě absolvované prohlídky a získaných potřebných podkladů (např. z katastru nemovitostí, stavebního úřadu, odboru územního plánování, cenových map a dalších).

Krok č. 3:  Navržení optimálního produktu

Na základě předchozích dvou kroků navrhneme optimální řešení směřující ke kompletnímu oddlužení, tedy vyplacení všech pohledávek. Zároveň je naším cílem zachovat vaše bydlení, pokud o tuto variantu budete mít zájem.

Krok č. 4:  Lustrace potencionálních závazků

Jakožto profesionálové v oboru realit víme, že mohou existovat dluhy, o kterých nemáte ani tušení, např. nezaplacená pokuta za rychlost. Provádíme lustraci klienta v dostupných rejstřících, na příslušných okresních soudech nebo u státní správy. Tím je zaručeno kompletní vyčíslení všech dluhů, které je nutno vyplatit.

Krok č. 5:  Podpis smluvní dokumentace

V návaznosti na zvolený produkt dochází k podpisu smluvní dokumentace a vyplacení všech dlužných částek. V této fázi si už můžete vydechnout, dochází k odblokování vašich účtů, mezd, majetku a ukončení obsílek od věřitelů.

Krok č. 6: Následná péče

Zde si můžete naplno užívat celý proces oddlužení - máte klid od exekutorů a dalších věřitelů, disponujete svými penězi dle libosti a začínají se vymazávat bankovní registry. V rámci našich služeb máte vždy zajištěné bydlení a nadále jsme vám k dispozici ohledně poradenství v oblasti financí.

Preferujete rychlost a profesionalitu? Pokud ano, vyplňte dotazník níže a náš odborník se vám ozve co nejdříve: