loader

Byty Hostivice

Byty_Hostivice

Nabízíme k prodeji pěkné byty - 3+1 (86m2) a 3+1 (85m2) se zahradou a parkovacím stáním v Hostivicích, 15 km od centra Prahy.

Dvě samostatné bytové jednotky se nachází v jednom rodinném domě. Součástí prodeje je vlastní zahrada(220m2) s terasou a dvě parkovací stání.

Dispozice každého bytu zahrnuje velký obývací pokoj s jídelnou, kuchyň, dvě ložnice a koupelnu s toaletou. V květnu 2021 prošly byty částečnou rekonstrukcí. Součástí je nová kuchyňská linka se spotřebiči(myčka, lednička, varná deska). Topení a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel.

Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-36Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-35Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-22Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-23Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-4Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-5

Hostivice a okolí nabízí velice příjemné bydlení s kompletní občanskou vybaveností jak pro rodiny s dětmi tak jednotlivce v přímé dojezdové vzdálenosti do Prahy a to jak busem tak vlakovým spojením. Stanice metra Zličín trasa B v dojezdové vzdálenosti automobilem pouhých 10 min. a stanice metra Veleslavín trasa A 13 min.

Nemovitosti jsou bez právních závad, věcných břemen, lze financovat úvěrem. Nejlepší podmínky na trhu hypoték zdarma zajistíme.

Hostivice_banner_prodej

Napište mi nebo zavolejte a já Vám rád ukážu Váš nový domov:

Petr_Navrat

Petr Návrat

regionální manažer

Telefon:

+420 725 293 467

E-mail: 

navrat.petr@allrisk.cz