loader

Rodinné domy Seloutky

rodiine_domy_seloutky_header

Hledáte rodinný dům v klidné lokalitě s dosahem lesa a města bez provize RK ? Po dílčí rekonstrukci nabízíme zděný zateplený dům 4+kk, zastavěná plocha a nádvoří 284 m2, zahrada 242 m2. Dispozičně dům upoutá prostornou vstupní halou, velkou obytnou místností v přízemí s přípravou instalací pro kuchyňskou linku na míru, koupelna s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem, samostatné wc.

V prvním patře dvě ložnice a pracovna. Prostorná půda s potenciálem rozšíření o další obytné místnosti. Dům je částečně podsklepen, podlaha v přízemí v obytné místnosti je hloubkově sanována proti vlhkosti, celé přízemí má jednolitou betonovou podlahu. Keramická dlažba v hale, koupelně a na chodbách v přízemí. V obytných místnostech jsou položeny plovoucí podlahy s dekorací světlý dub. Interiérové dřevěné dveře dekorace dub jsou včetně obložek.

Rodinne_domy_seloutky1Rodinne_domy_seloutky2Rodinne_domy_seloutky3

Nová fasáda zateplená polystyrénem tloušťky 100 mm, nová plastová okna s izolačním trojsklem a zateplení v patře izolační vatou zabezpečí nejvyšší nároky na tepelné izolační vlastnosti. Dům má novou elektroinstalaci v mědi s elektroměrem s nízkým a vysokým tarifem. Vytápění je řešeno komfortně s novými teplovodními radiátory s ohřevem elektrokotlem zn. Bosch a současně úsporně přípravou vyvložkováním komína nerezem pro možnost zapojení krbových kamen na dřevo nebo pelety. Ohřev TUV je vyřešen 120 l elektrickým bojlerem v koupelně. Součástí objektu je otevřená sanovaná stodola vydlážděná betonovou dlažbou. K dispozici je zpevněný a zámkovou dlažbou vydlážděný příjezd plus parkování pro automobily.

Rodinne_domy_seloutky4Rodinne_domy_seloutky5Rodinne_domy_seloutky6

Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě, a to elektřinu, vodovod, hloubkovou kanalizaci a plyn. V blízkosti nemovitosti je dětské hřiště, tenisový kurt, letní zahrádka s grilem, obecní obchod a autobusová zastávka Dojezdová vzdálenost do okresního města Prostějova je 5 km a 5 minut autem. Plánovaná je výstavba cyklostezky do Prostějova s napojením na další cyklotrasy směr Plumlov.

Doporučuji osobní prohlídku, poradím s financováním a pojištěním nemovitosti.

Nabídka rodinných domů

 

jiri_dostal_allriskreality

Ing. Jiří Dostál

realitní a finanční specialista

Telefon: +420 777 164 309

dostal.jiri@allrisk.cz