loader

Rodinný dům Prostějov

prostejov_rodinny_dum_cover

Nabízíme dům po rekonstrukci na ulici Určická se zahrádkou, s možností grilování, který se nachází jen 10 min. chůze z centra města. Dům je řadový o dvou nadzemních podlažích. První podlaží zaujme průchozí chodbou na vydlážděný dvůr, velkou obývací místností, sociálním zařízením se závěsným wc a umyvadlem.

prostejov_urcicka_1prostejov_urcicka_2prostejov_urcicka_3

V prvním nadzemním podlaží je také přístup do sklípku a nachází se zde technická místnost s kotelnou, umyvadlem, přípravou pro pračku a sušičku. Ve druhém nadzemním podlaží jsou dvě obytné neprůchozí místnosti, kuchyně s linkou na míru, prostorná koupelna s vanou, umyvadlem a závěsným wc. Kuchyňská linka je včetně vestavných spotřebičů, indukce, elektrické a mikrovlnné trouby, myčky, granitového dřezu a odsavače par. K dispozici je samostatná zděná budova ve dvorním traktu.

prostejov_urcicka_4prostejov_urcicka_5prostejov_urcicka_6

Rodinný dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Nová plastová okna s izolačními skly zaručují vynikající termoizolační vlastnosti, žaluzie horizontální pro odstínění, sádrokartonem snížené stropy vyplněné izolační vatou. Nová je elektroinstalace v mědi včetně zásuvek, vypínačů a úsporných led svítidel. Tepelné rozvody v mědi, kombinovaný velmi úsporný kondenzační plynový kotel zn. Viessmann s akumulační nádobou. Nová je střešní krytina včetně latí a parozábrany. Nové vchodové dveře, sekční garážová vrata dálkově ovládaná, nová fasáda, podlahy plovoucí a keramické. Půdní prostory lze využít pro další obytné místnosti nebo ateliér. Nemusíte mít ani strach, že byste nezaparkovali. Ke svému novému domu si můžete levně pronajmou parkovacího stání přímo od Statutárního města Prostějov.

prostejov_urcicka_7prostejov_urcicka_8prostejov_urcicka_9

Doporučuji osobní prohlídku. Rád poradím s financováním a pojištěním nemovitosti.

 

jiri_dostal_allriskreality

Ing. Jiří Dostál

realitní a finanční specialista

Telefon: +420 777 164 309

dostal.jiri@allrisk.cz